+38 (048) 718 22 30
 

Статті

Економія електроенергії. Сонячні електростанції

Автономне електропостачання дозволить Вам заощадити на оплаті електроенергії і бути незалежним від централізірованого системи електропостачання. В Європі повсюдно використовуються альтернативні джерела енергії і нам слід брати приклад з розвинених країн.


Енергонезалежність, яку ми передбачили автономний «зелена» електростанція, дасть можливість всім туристам і мандрівникам користуватися благами цивілізації далеко від міської енергомережі. Власники неелектрифікованих дачних будиночків так само отримують можливість використовувати холодильник, телевізор і освітлення від альтернативних джерел енергії.

18.02.2016
 

Про сучасне використання металоконструкцій в будівництві, як про альтернативу традиційним цегляним і залізобетонним конструкціям

 Сьогодні неможливо уявити жодної галузі народного господарства, без використання металоконструкцій. Промислове та цивільне будівництво, нафтова, газо- і гірничодобувна промисловості, транспорт, енергетика, зв'язок - скрізь можна зустріти конструкції з металу. Металоконструкції знижують матеріаломісткість і трудовитрати, скорочують терміни і вартість будівництва.

03.12.2015
 

Причини звернутися до кваліфікованих фахівців-проектувальників

Для будівель різного ступеня складності і проекти можуть бути різні.

Безумовно, для будівлі свого будинку або для перепланування своєї квартири можна знайти осудну групу робітників з розуміючим процеси виконробом, а дизайн придумати і зовсім самим. Так навіщо ж наймати фахівців для виготовлення проектної документації?

03.12.2015
 

Проект і сучасний підхід до проектування будівель і споруд

Проект - це основа майбутнього будівництва. У процесі проектування архітектори визначають не тільки зовнішній вигляд і внутрішній план будівлі, а й рівень комфорту і безпеки.

З архітектурного проектування починається будівництво будь-якої будівлі, будь то багатоповерховий комплекс, приватний котедж, виробниче або складське будівлю. Правильний проект поєднує в собі глибокі знання багатьох дисциплін, сучасних стандартів і застосовуваних матеріалів.

Головним завданням нашої професійної діяльності у сфері проектування...

03.12.2015